22. 10. 2021 - Zábavné dopoledne s prvňáčky

Dne 27. září 2021 si žáci devátých tříd a třída 5. C nachystali zábavné programy pro děti z prvních tříd. 9. A tento den pojala formou stanovišť, na kterých si prvňáčci nejen pořádně zasportovali, ale i prověřili svoje prvňáčkovské mozkové závity.

Deváťáci a prvňáčci se pomocí zábavných her navzájem seznamovali. Děti s pomocí deváťáků točily obručí, procházely opičí dráhou, hádaly zapeklité hádanky a mnoho dalšího. Za každé splněné stanoviště dostávali prvňáčci razítko na kartičku s jejich jménem. Všichni nebojácně stanoviště zdolali a na konci je neminula sladká odměna.

Celé dopoledne bylo zakončeno slavnostním předáváním barevných šerp a společným focením 9. A a 1. A. Celá 9. A se po tomto dni velice těší na další zábavné spolupráce a doufá, že jich bude ještě spousta.

Zapsala: Leona Glauderová, 9. A