20. 12. 2016 - Adventní odpoledne

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 naše škola uspořádala již tradiční Adventní odpoledne. Učitelé a žáci připravili vánoční dílničky. Rodiče, přátelé školy i bývalí žáci školy viděli krásná vystoupení nejmenších žáků ve třídách, v dílničkách si mohli vyrobit krásné různé vánoční dekorace. Návštěvníci se mohli podívat i do prostor keramického kroužku a vyrobit si vánoční dárek.

Součástí jarmarku bylo i velmi oblíbené hledání schovaných částí puzzle, za které potom mohli úspěšní hledači dostat v 6. B sladkou odměnu. Ve třetím patře čekaly na zájemce interaktivní hrátky s francouzskými Vánocemi.

V letošním roce si připomínáme 95. výročí školy, takže byly připraveny i výstavní panely, které umožnily zájemcům nahlédnout do starých školních kronik.

Na závěr pěkného dopoledne bylo připraveno vystoupení žáků v tělocvičně školy. Pěvecká a taneční vystoupení nacvičila paní učitelka Šiřická s 6. A, 7. B a 8. A. Své umění předvedl také Ondřej Miketa ze třídy 7. A, který se věnuje freestylovému bruslení již několik let a zúčastnil se i mezinárodních závodů. Učitelé ze sboru KAPSA (Kantorský příležitostný ansámbl) s paní učitelkou Šiřickou zazpívali několik moc pěkných vánočních písniček. Na závěr jsme mohli vidět pohádku, kterou s žáky školní družiny secvičila paní asistentka Lišková.

Podle zápisů ve školní kronice se den setkal s velmi pěkným ohlasem.

Fotodokumentace v naší fotogalerii.