9. 03. 2020 - Rezervační systém pro zápis do 1. tříd

Vážení rodiče,

abychom zajistili hladký průběh zápisu do 1. tříd a minimalizovali dobu čekání, připravili jsme pro Vás rezervační systém. Čas zápisu nemá vliv na přijetí či nepřijetí Vašeho dítěte, přijímat žáky budeme podle kritérií, která najdete na v sekci Zápis do 1. tříd.

V sekci Zápis do 1. tříd klikněte prosím na REZERVACE. Celkem bude otevřeno 5 tříd, do 4 z nich se můžete předem zarezervovat. Tyto třídy jsou označeny A, B, C, D. Třída D je určena pro děti diagnostikované v PPP.

Vyberte si vhodné datum a čas zápisu a zarezervujte si tento termín. Vyplňte, prosím, požadované údaje, na zadanou e-mailovou adresu Vám přijde potvrzení rezervace.

Zbývající třída E bude připravena pro rodiče, kteří možnost rezervace nevyužijí.