18. 10. 2021 - Žáci získali 20 000 Kč na

Naše škola se zapojila do projektu Magistrátu města Olomouce Vytuň si školu, jehož cílem je vylepšit si školu nebo její nejbližší okolí. Tým žáků 7. B a 8. A zpracoval úžasný projekt na úpravu školní klubovny. Žáci museli naplánovat celou akci a vytvořit rozpočet.

Náš tým postoupil do finále, kterého se zúčastnilo 5 škol. Žáci si připravili skvělou prezentaci a ve středu 13. 10. 2021 s přehledem zvítězili. Získali pro školu 20 000 Kč a v nejbližší době začnou s rekonstrukcí klubovny.

Moc všem gratulujeme! Žáci 8. A Tobiáš Toman a Lucie Berková, ze 7. B Christina Dostálová a Viktorie Přikrylová skvěle reprezentovali školu! Moc děkujeme také paní učitelce Zuzaně Šullové, Kristině Ličmanové, Lence Langerové a Jitce Protivánkové.

Foto z celé akce si můžete prohlédnout na Děti získaly dvacet tisíc na „vytunění“ svých škol.