25. 11. 2021 - Logická olympiáda 2021

Stejně jako každý rok se naše škola zapojila do Logické olympiády, kterou organizuje společnost Mensa. Letošního ročníku se zúčastnilo 75 237 žáků z 3 286 škol. K tomuto číslu přispěla také naše škola, a to s 95 žáky.

Soutěž odstartovala kategorie A – žáci 3. 4. a 5. tříd. Poté své síly změřili žáci druhého stupně spadající do kategorie B a šanci dostali také ti nejmladší z 1. a 2. tříd, kteří základní kolo soutěže ukončili.

V pátek 5. listopadu pak proběhlo v Národním domě v Prostějově krajské kolo, ve kterém naši školu reprezentovalo 11 žáků.

• Camfrlová Nikol
  • Dohnal Ondřej
  • Freharová Eliška
  • Grambalová Ivana
  • Lýsek Štěpán
  • Matelová Laura
  • Mohyla René
  • Novák Filip
  • Prvý Jan
  • Vojnar Prokop
  • Žižlavská Emily
Všichni tito žáci se stali úspěšnými řešiteli. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Současně děkujeme všem zapojeným žákům a také jejich rodičům za pomoc s přihlášením.