ROPOZ

Přípravy jsou v plném proudu (květen 2015)

Jarmark neboli veletrh se neodkladně blíží a přípravy nabírají obrátky. Nyní se zabíráme nejenom výrobou zboží, ale také reklamy.  Zaměstnanci se snaží  vymyslet způsob, jak dát o firmě vědět a získat si podporu. Pracovníci najímají brigádníky k výpomoci za inovační peníze, takže firmě může pomoci opravdu každý, stačí se zeptat.

Ačkoli se čas rychle krátí, firma věří, že do závěrečného jarmarku 19. 6. 2015 se všechno zvládne tak, jak má.

Video ze závěrečných příprav

Eliška Gregorová, tisková mluvčí

Jarmark se blíží (duben 2015)

Přípravy na závěrečný červnový jarmark na Floře  jsou v plném proudu. V poslední době se naše firma rozrostla o pár nových zaměstnanců a každý z nich se snaží ze všech sil. Podařilo se nám udělat si menší reklamu na školním plese výrobou výzdoby stolů a menším dárkem do tomboly. Nyní před námi stojí velký závěrečný úkol a tím je právě zmíněný jarmark. My ale věříme, že to zvládneme.

První prodejní úspěchy firmy (leden 2015)

Dne 11. 12. 2014 si firma JAHo poprvé vyzkoušela obsluhovat vlastní prodejní stánek s produkty, které zaměstnanci firmy zhotovili. Jelikož stál tento malý obchůdek na jarmarku fzš Hálkova mezi spoustou dalších, pracovníci si mohli ověřit jak své výtvarné schopnosti, tak schopnosti vyrovnat se s konkurencí.

O nápadité výtvory firmy se rychle projevil velký zájem a mladí obchodníci měli plné ruce práce s obchody a dodáváním zboží. Celá akce dopadla velmi úspěšně a přinesla zaměstnancům spoustu zkušeností pro závěrečný jarmark univerzity Palackého, na který jsou přípravy již v plném proudu.

Videodokumentace

Eliška Gregorová

O nás v Radničních listech (prosinec 2014)

V prosincovém čísle olomouckých Radničních listů jste se na straně 18 mohli dočíst o založení a záměrech našeho kroužku.

Článek ke stažení zde.

Počátky firmy JAHo (listopad 2014)

Ve školním roce 2014/2015 vznikla pro účely projektu Univerzity Palackého v podnikatelském kroužku firma JAHo pod vedením paní učitelky Šiřické. Organizace sídlí v prostorách FZŠ Hálkova v Olomouci. Spolek se rychle, aktivně rozjíždí a o nápady zatím není nouze.
Momentálně se členové firmy připravují k výzdobě stromečku pro školní akci s názvem Adventní odpoledne. Bude to vlastně vánoční jarmark, který se uskuteční 11. 12. 2014. Zde budou zaměstnanci poprvé vystavovat a prodávat své výrobky. Všichni doufají, že jejich díla budou mít úspěch.
Firma JAHo srdečně zve Vás, vaše přátele, členy rodiny a známé.

Eliška Gregorová

Více o celém projektu najdete zde: http://ropoz.upol.cz/2014-05-17-03-33-41