1. 09. 2017 - DŮLEŽITÉ: Nový elektronický informační systém školy

Vážení rodiče,

od 1. září 2017 bude v provozu nový elektronický informační systém od společnosti Edookit. Edookit neslouží pouze jako elektronická žákovská knížka, ale jako ucelený přehled potřebných informací týkající se školních akcí, rozvrhů, absencí a komunikace mezi učiteli a rodiči. Elektronickou žákovskou knížku budou používat žáci od 3. ročníku, některé třídy 1. a 2. ročníků budou po dohodě s rodiči využívat informační systém pro komunikaci.

Podrobné informace o možnostech jejího využití a instrukce k ovládání naleznete na www.edookit.net. Ovládání prostředí informačního systému je velmi snadné, v případě potřeby je ale možné realizovat i proškolení rodičů.

Odkaz na školní portál Edookit najdete na webových stránkách školy www.zshalkova.cz v sekci Žákovská knížka, jak jste byli zvyklí doposud. Odkaz vás přivede na přihlašovací stránku. Můžete si také nainstalovat aplikaci EDOOKIT pro Android nebo iOS. ID školy je zshalkova. Během pátku 1. září 2017 budou na váš email, který jste pro tyto účely škole poskytli, rozeslány přihlašovací údaje.

Prosíme nastavte si heslo a zapamatujte si přihlašovací jméno. Současně s vašimi přihlašovacími údaji dostanete i přihlašovací údaje pro vaše dítě. Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje, jelikož i omlouvání absencí bude probíhat přes Edookit, a pokud omluvenka přijde z profilu rodiče, považujeme ji za platnou.

Budete-li mít nějaké technické problémy nebo dotazy, prosím kontaktujte technickou podporu na adrese info@edookit.net nebo se obraťte na administrátorku elektronické žákovské knížky Mgr. Annu Zlámalovou, e-mail: zlamalovaanna@zshalkova.cz.

Veškerá data v elektronickém informačním systému jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Žádáme Vás o trpělivost a přejeme Vám radost z nových možností, které naleznete v novém informačním systému.