28. 05. 2020 - Mentoringový program

Představujeme Vám možnost účasti ve speciálním mentoringovém programu pro nadané žáky, který rozvíjí nadání dětí, propojuje nadané žáky a špičkové odborníky z praxe. Tento mentoringový program je součástí projektu “Rozvíjíme nadané - mentoring pro děti s nápadem”, který realizuje DW7, o.p.s. a je financován stát í dotací MŠMT. Jeho cílem je rozvoj nadaných žáků v zázemí kreativní laboratoře se základním technologickým vybavením a pod vedením odborníků z praxe. Vybraní žáci budou mít mimořádnou příležitost věnovat se svému nápadu a rozvíjet své dovednosti prostřednictvím týmové spolupráce. Je to pilotní projekt, určený pro 20 účastníků z Olomouckého kraje ve věku 11-20 let. Program je určen pro žáky s nápadem, kteří mají ambici zkusit svůj nápad rozvinout s pomocí mentorů a konzultantů, kteří jsou špičkoví odborníci ve svých oborech. Mentoringový program se rozběhne v Olomouci v září 2020 a potrvá do prosince 2020. Účast v projektu je zdarma. Žáci budou moci využít zázemí kreativní laboratoře.

Pro účast v programu stačí mít nápad na svůj vlastní projekt a tento nápad přihlásit na emailu zavrska@divadlonacucky.cz v podobě jednoduchého popisu projektu. Nezbytné je také přiložit motivační dopis k přihlášení se do programu. Vše je nutné zaslat do 30. 6. 2020. Následně bude do programu vybráno 20 účastníků z kraje.

A jaké projekty je možné přihlašovat?
Nápady na projekty související s digitálními technologiemi a novými médii, podnikatelské nápady, dále můžete přihlásit projekty z oblasti architektury, animace, videomappingu nebo designu či dalších kulturních, sociálních nebo badatelských odvětví.

Kdo se může přihlásit?
Žák nebo student s nápadem na vlastní projekt ve věku 11-20 let.