10. 06. 2020 - Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční ve středu 17. 6. 2020, schůzky se budou konat v časových intervalech pro jednotlivé třídy. Tyto informace rodiče obdrželi e-mailem.

Na schůzce budete seznámeni s rozdělením dětí do tříd, představíme Vám paní učitelky v budoucích 1. třídách, podáme Vám informace o pomůckách pro první třídu, o školní družině, organizaci prvního týdne školy a o stravování.

Na schůzce bude přítomna také paní Mgr. Lenka Hetová, speciální pedagog naší školy, která zájemcům poskytne informace ke školní připravenosti dětí.

S sebou si vezměte rodný list dítěte a zápisní list. Poslali jsme ho v příloze e-mailu, je ke stažení na stránkách školy v sekci Dokumenty. Pokud to bude možné, vyplňte ho prosím již doma. Pokud nemáte možnost tisku, vyplníte ho před schůzkou.

Vzhledem k současné situaci se může dostavit za každou rodinu pouze jeden z rodičů a bez dětí. Prosíme, zajistěte si na tento termín volno, v jiném termínu nebude vstup do školy vzhledem k přísným hygienickým opatřením možný.

Roušky jsou prozatím ve společných prostorách školy povinné.

Na setkání se těší vedení školy
Mgr. Anna Zlámalová, ředitelka školy a Mgr. Soňa Pitnerová, zástupkyně ředitelky.