Konverzační soutěže v AJ ve šk. roce 2009/10

Konverzační soutěž celorepubliková:

Dne 27. 1. 2010 se na naší škole konalo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho celkem 22 žáků a soutěžilo se tradičně ve 4 kategoriích.

Jak soutěž dopadla?

Kategorie I. A (6. a 7. třídy bez rozšířené výuky AJ):

• 1. místo - Eliška Saparová (7. B)
  • 2. místo - Ivana Grenová (7. B)
  • 3. místo - Nora Mohlerová a Vít Vozák (7. B)

Kategorie I. B (6. a 7. třídy s rozšířenou výukou AJ):

• 1. místo - Renata Janáková (7. A)
  • 2. místo - Tereza Kučerová (6. A)
  • 3. místo - Filip Skládal (7. A)

Kategorie II. A (8. a 9. třídy bez rozšířené výuky AJ):

• 1. místo - Adéla Martiníková (9. B)
  • 2. místo - Anna Vitásková (9. A)

Kategorie II. B (8. a 9. třídy s rozšířenou výukou AJ):

• 1. místo - Zuzana Jeřábková (9. A)
  • 2. místo - Barbora Bittnerová (9. B)
  • 3. místo - Zuzana Bordováčová (9. B)

Ve středu 24. 2. 2010 se v DDM v Olomouci uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu v něm reprezentovaly 3 žákyně: Eliška Saparová ze 7. B, Zuzana Jeřábková z 9. A a Adéla Martiníková z 9. B. Eliška Saparová. zde v kategorii I. A vybojovala krásné 1. místo. . Vítězce gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Konverzační soutěž ve Šternberku:

7. ledna 2010 se 21 žáků naší školy zúčastnilo konverzační soutěže v jazyce anglickém a německém na gymnáziu ve Šternberku. Soutěžilo se ve 4 kategoriích za každý jazyk a žáci museli zvládnout poslech, popis obrázku a konverzaci ve dvojici na daná témata. I letos jsme dosáhli krásných výsledků. Za anglický jazyk vybojovaly 2. místo Jan Koutná ze třídy 8. A a Barbora Bittnerová z 9. B.