Atletický čtyřboj (19. 9. 2011, Olomouc)

V pondělí 19. 9. 2011 se žáci naší školy zúčastnili atletického čtyřboje. Každý závodník absolvoval sprint na 60 m a vytrvalostní běh. Dále skákali do dálky nebo do výšky a házeli kriketovým míčkem nebo vrhali koulí.

Nejvíce se dařilo družstvu mladších žákyň, které ve složení Kateřina Čermáková 7. A, Michaela Sommerová 7. A, Karolína Kramešová 7. A, Anna Holečková 7. B a Jana Holečková 7. B svoji kategorii vyhrály.

Mladší žáci ve složení Jiří Klein 7. A, Tomáš Raiskub 7. A, David Vlasák 7. A, Vojtěch Bednář 7. B a Petr Růžička 7. B se umístili na třetím místě.

Družstvo starších žákyň skončilo na 6. místě a družstvo starších žáků na 7. místě.

Markéta Vavrdová vyhrála soutěž ve skoku vysokém a výkonem 147 cm vytvořila nový školní rekord.