Konverzační soutěže v NJ ve šk. roce 2008/09

Konverzační soutěž ve Šternberku:

Listopadové soutěže v NJ a AJ pořádané Gymnáziem Šternberk si naše škola nenechá ujít už řadu let. I letos jsme vyslali delegaci a i letos naši žáci získali pěkná umístění.
A výsledky?
I. kategorie - Zuzana Bordováčová z 8. B 2. místo
II. kategorie - Nikola Zatloukalová 8. A 1. místo, Hana Schwarzová z 8. A 2. místo, Klára Slavíčková z 8. A 5. místo
IV. kategorie - Klára Fafejtová 9. B, 2. místo, Zuzana Bartošová 9. B 3. místo a Anežka Hodanová 9. B 5. místo

Konverzační soutěž celorepubliková v Olomouci:

Ve školním kole dne 22. ledna 2009 zkusilo svoje konverzační schopnosti celkem 36 žáků. Výsledky jsou zde ke stažení.

V okresním kole dne 18. února 2009 nás zastupovalo 17 žáků a výsledky byly výborné.

V krajském kole dne 11. března 2009 se naše reprezentantky také výborně umístily, jmenovitě Hana Schwarzová z 8. A získala 2. místo, Klára Fafejtová z 9. B 3. místo, Adéla Válková z 8. B také 3. místo a Zuzana Bordováčová 8. B 7. místo.