Regionální kolo atletického čtyřboje

Proběhlo dne 27. září 2005.

Mladší žákyně ve složení Šárka Kubová a Eva Fialová ze 7. B, Bára Vrbová 6. A a Radka Zemánková ze 7. A vybojovaly 5. místo. Nejvíce bodů získala pro družstvo Šárka Kubová (1121 bodů).

Stejně úspěšné byly starší žákyně ve složení Monika Pospíšilová 9. B, Vendula Kasalová 8. A, Tereza Mlčáková a Gábina Látalová z 8. B, které obsadily také 5. místo v regionu. Bodově nejvíce přispěla Monika Pospíšilová (1143 bodů).

Starší chlapci v sestavě Marek Navrátil 9. A, Martin Čihalík 8. A, Jan Volf a Jan Mičulka 8. B skončili v náročné soutěži na 12. místě. Radost nám udělal zejména Marek Navrátil, který skočil 155cm do výšky, což byl nejlepší výkon výškařského závodu, a celkově získal 1417 bodů. Martin Čihalík závodil také velmi dobře a získal 1307 bodů.

Mladší žáci v sestavě Karel Fuglík 7. B, Dan Šindelář 7. A, Pavel Kološ 6. A, Jakub Bednář a Rosťa Loníček z 6. B obsadili 9. místo. Nejvíce bodů vybojoval Kája Fuglík ze 7. B (656 bodů).